PŘIHLÁŠKA NA AKCI KČT „STEZKA ČESKEM“

Termín podání přihlášek: do 10. června 2022 16:00
Hromadné přihlášky: pojede-li vás např. celý autobus a nechce-li se vám např. 40x vypisovat přihlášku, spojte se prosím s administrátorem nejlépe na e-mailu: stanovsky@kct.cz, tel.: 603 538 168

Základní údaje

členské číslo KČT:

jste-li členem KČT, napište své členské číslo kvůli přiznání slevy

jméno:

příjmení:

věk:

město:

telefon:

stát:

adresa:

poznámka:

napište nám zde, prosím, odkud jste se o akci dozvěděl/a

Jste-li členem KČT, nezapomeňte vyplnit své členské číslo, jinak vám bude zobrazena cena pro nečlena KČT. Případnou změnu řešte až při prezenci na startu trasy.

Poznámka: *) povinná položka

Startovné

Výběr trasy:

Startovné na jednu trasu „Stezka Českem“ / účastník přihlášený předem

Souhlas s podmínkami pochodu, ochrana osobních údajů

Omlouváme se za trochu byrokracie, ale EU nás k tomu nutí.

Povinné! Souhlasím s podmínkami pochodu a se zpracováním osobních údajů dle nařízení GDPR.
Dále beru na vědomí, že se akce bude dokumentovat na fotografiích, případně budou natáčena krátká videa resp. videovstupy do televize. Na výše uvedených odkazech se dozvíte o možnosti vznesení námitek.

Platba

Startovné se platí v místě konání pochodu

Zrušení účasti

Budeme rádi, když nám oznámíte, že nepřijedete. Nebude vás to nic stát, ale my na vás nebudeme zbytečně čekat.

Poznámka

Tato Vaše přihláška bude odeslána pořadateli akce. Pokud se vám podařilo něco splést, případně odeslat přihlášku omylem nebo vícekrát, nebo nepřijde-li vám potvrzení přihlášky e-mailem, kontaktujte, prosím, co nejdříve hlavního administrátora přihlášek na stanovsky@kct.cz, resp. volejte tel.: 603 538 168 (Michael Stanovský). Děkujeme.